Menu

Stół z litego drewna akacji azjatyckiej 1880 x 880 x 750, MB02, lakierowany kolorem jasny orzech

Stół z litego drewna akacji azjatyckiej 1880 x 880 x 750, MB02, lakierowany kolorem jasny orzech
1 400,00 zł

Kod produktu:187

Stół MB02 z litego drewna akacji azjatyckiej o wymiarach 1880 (długość) x 880 (szerokość) x 750 (wysokość) mm, grubość blatu 38 mm.


Materiał: drewno akacji azjatyckiej.


Lakierowany kolorem jasny orzech.


Jakość wykonania: 2. gatunek (posiada drobne niedoskonałości i zarysowania na lakierowanej powierzchni nie wpływające na walory użytkowe produktu).


Chcielibyśmy podkreślić, że nasze meble są wykonane ręcznie z litego drewna akacji azjatyckiej pozyskanego zgodnie z wymogami FSC (certyfikat załączony na zdjęciach w galerii). Posiadają cechy naturalnego drewna, czyli niejednolitą kolorystykę, widoczne drobne sęki, zróżnicowane usłojenie, co daje im niepowtarzalny wygląd, a dla Klienta pewność, że zakupiony produkt jest ekologiczny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do mebli masowo produkowanych z płyty wiórowej lub MDF, które na pierwszy rzut oka wyglądają idealnie, ale po krótkim użytkowaniu rozczarowują jakością i trwałością, a dodatkowo zatruwają użytkowników i środowisko formaldehydami i innymi substancjami chemicznymi, a także są trudne w utylizacji.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Stół z litego drewna akacji azjatyckiej 1880 x 880 x 750, MB02, lakierowany kolorem jasny orzech

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.