Menu

Strona internetowa www.wingstimber.com jest własnością  spółki WINGS Timber Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 21/26, KRS: 0000676305, NIP: 7010687692, REGON: 367230773.

WINGS Timber Sp. z o.o, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 21/26, 02-366 Warszawa
Konto PLN: 76 1140 2004 0000 3902 7712 2122

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą w branży drzewnej. Działamy jako wyłączny przedstawiciel na Polskę fabryki przetwórstwa drzewnego zlokalizowanej w Wietnamie. Specjalizujemy się w sprzedaży gotowych produktów z drewna akacji, pozyskiwanego w sposób ekologiczny z upraw zarządzanych w zrównoważony sposób, zgodnie z certyfikatem FSC.

 

  

 

Sprzedawane przez nas produkty powstają w nowoczesnym zakładzie z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii. Posiadamy własne suszarnie oraz włoskie linie do produkcji płyty klejonej na mikrowczepy, deski tarasowej, deski elewacyjnej oraz podłogowej.

Oprócz stałej oferty standardowej proponujemy także szeroki wachlarz półproduktów dla przemysłu meblarskiego, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu.

Do naszego sklepu on-line zapraszamy zarówno odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. W tym celu utworzyliśmy równolegle dwa niezależne kanały sprzedaży dla tych dwóch grup klientów.

Jako bezpośredni przedstawiciel fabryki jesteśmy w stanie zapewnić bardzo korzystne warunki współpracy wszyskim firmom bazującym na pracy z artykułami drzewnymi.

Zapraszamy stolarzy, producentów mebli, ekipy remontowe i montażystów, architektów indywidualnych i biura projektowe, deweloperów, składy budowlane, sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie artykułów budowlanych i wyposażenia wnętrz, pracownie architektury krajobrazu.

Zapewniamy próbki naszych produktów, w razie potrzeby polecamy sprawdzonych montażystów.